Volná místa

ŘIDIČ/ŘIDIČKA

Očekáváme: oprávnění k řízení vozidel skupina B, aktivní řidič/ka, prokazatelná řidičská praxe, bezúhonnost, spolehlivost, zájem pracovat v oblasti sociálních služeb, slušné vystupování.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, úvazek 6 hodin denně od 8 do 14 hodin, jen v pracovní dny, zajímavou práci v malém kolektivu, tarifní plat + osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity. Místo výkonu Praha 6. Nástup : dle dohody

Nabídky zasílejte na adresu: kapusta@pecovatelskasluzbap6.com nebo volejte v pracovní dny :736 489 332 nebo 220 513 535

 

 

Sociální pracovnice

Hledáme do malého pracovního týmu sociální pracovnici/pracovníka na hlavní pracovní poměr pro zajištění pečovatelské služby s cílovou skupinou senioři na Praze 6.

Požadujeme: vzdělání -vyšší odborná škola v oboru sociální práce nebo sociálně právní, znalost zákona o sociálních službách a prováděcí vyhlášky, praxe v sociálních službách min 3 roky. Očekáváme bezúhonnost, empatii a sociální cítění, schopnost vést tým 10 pracovníků, organizační schopnosti, koncepční myšlení.

Nabízíme: samostatnou sociální práci, zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, benefity, práci v terénní službě a domě s pečovatelskou službou jen v pracovních dnech. Nástup práce dohodou, úvazek je možný také dohodou.

Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pestova@pecovatelskasluzbap6.com telefonické dotazy na čísle 220 513 535, mezi 9 – 16.30 hod

 

 

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK na recepci

Hledáme nového zaměstnance na zajištění služby v recepci domu s pečovatelskou službou v Praze 6, Šlejnická 5 v rámci dohody o provedení práce. Očekáváme: bezúhonnost, samostatnost, etické chování vůči obyvatelům domu, ochotu pomáhat, aktivní přístup k novým informacím, pečlivost, schopnost spolupráce. Práce je vhodná pro studenty či důchodce. Pracovník sleduje požární signalizaci, přijímá tísňové hovory od obyvatel domu, v případě nutnosti volá sanitu, havarijní službu, dohlíží na vstup osob do budovy. Směny se určují po domluvě s vedoucí koordinátorkou ve všední dny od 15.30 do 19 hod, během víkendů dle domluvy střídavě směna přes den od 7-19 hod.

Nástup: od 1.4.2018 nebo dle domluvy.

Nabídky zasílejte na adresu: pestova@pecovatelskasluzbap6.com nebo volejte 220 513 535 nebo 220 513 315.