Volná místa

 

Sociální pracovnice

Hledáme do malého pracovního týmu sociální pracovnici/pracovníka na hlavní pracovní poměr pro zajištění pečovatelské služby s cílovou skupinou senioři na Praze 6.

Požadujeme: vzdělání -vyšší odborná škola v oboru sociální práce nebo sociálně právní, znalost zákona o sociálních službách a prováděcí vyhlášky, praxe v sociálních službách min 3 roky. Očekáváme bezúhonnost, empatii a sociální cítění, schopnost vést tým 10 pracovníků, organizační schopnosti, koncepční myšlení.

Nabízíme: samostatnou sociální práci, zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, benefity, práci v terénní službě a domě s pečovatelskou službou jen v pracovních dnech. Nástup práce dohodou, úvazek je možný také dohodou. Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pestova@pecovatelskasluzbap6.com telefonické dotazy na čísle 220 513 535, mezi 9 – 16.30 hod

 

 

Koordinátorka pečovatelské služby

Hledáme do malého pracovního týmu koordinátorku pečovatelské služby s cílovou skupinou senioři na Praze 6.

Požadujeme: Úplné střední odborné vzdělání – nejlépe v oblasti sociální práce. Výhodou praxe v oblasti sociálních služeb či akreditovaný kurz pečovatelské služby. Podmínkou bezúhonnost, zájem o práci, empatii a vztah k seniorům, schopnost vést tým 10 osob, organizační schopnosti, komunikativnost a dobrá znalost práce na PC.

Nabízíme: samostatnou organizační práci a vedení pečovatelské služby v domě s pečovatelskou službou, zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, benefity. Nástup práce dohodou, úvazek je možný také dohodou.

Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pestova@pecovatelskasluzbap6.com telefonické dotazy na čísle 220 513 535, mezi 9 – 16.30 hod

 

 

Závozník pro rozvoz obědů

Hledáme brigádníka na rozvoz obědů v rámci Prahy 6. Práce dle domluvy, cca 4-5 hodin denně, pouze v pracovní dny. Bezúhonnost a zdravotní průkaz podmínkou. Vhodné pro studenty nebo aktivní důchodce. Odměna 95kč/hod.

Nabídky posílejte na e-mail: pestova@pecovatelskasluzbap6.com nebo telefonicky pan Kapusta: 736 489 332.